Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia Caruaru van 43 m² bevindt zich op 25 minuten wandelen van Beurs van Caruaru en biedt wifi. Dit appartement heeft voldoende ruimte voor het ontvangen van 7 personen in 2 slaapkamers.
Het 1-badkamer appartement is op afstand van 3 km van Museu Casa do Mestre Vitalino te vinden. Het Alto do Moura ligt binnen 10 minuten rjden weg van de accommodatie.
Het appartement heeft een keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van badlakens in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet.
Dit appartement biedt een kitchenette. Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia ligt binnen een paar straten van het Terminal Rodoviario De Caruaru busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- SENAI - Servico Nacional da Industria781 km
- Memorial de Caruaru2131 km
- Cordel Museum Olegario Fernandes1992 km
- Sao Joao de Caruaru1676 km
- Colegio Sagrado Coracao2546 km
- Markt van Caruaru2537 km
- Pedra da Torre1889 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia?
Gasten van Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Morro Bom Jesus, 2 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Feira de Caruaru (3 km) en Beurs van Caruaru (2,1 km). - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia?
Apartamento Com Piscina E Lazer Completo - Ideal Para Familia bestaat uit 43 vierkante meters.